Casa Vultur Villa

Principalele facilități

  • 110 m²
  • 2 dormitoare
  • 1 baie

Locație

    Situat la 2.4 km de Muzeul de Istorie din Sighișoara, Casa Vultur Villa Sighişoara oferă o terasă cu vedere spre oraș.

    Scara acoperită se află la aproximativ 10 minute cu mașina de această cazare, iar Turnul Frânghierilor este la aproximativ 25 de minute de mers pe jos. Casa de vacanț din Sighişoara se află la 2 km de Catedrala Romano-Catolică Sf.Iosif, populară atât pentru credincioși, cât și pentru turiști.

    Facilitățile de baie includ, de asemenea, o toaletă separată și un duș. Băile includ, de asemenea, un uscător de păr și prosoape de baie pentru un confort sporit.

    Casa Vultur Villa are o bucătărie complet utilată, inclusiv un ceainic electric, o mașină de spălat vase, echipamente pentru prepararea ceaiului și a cafelei. Printre alternativele de transport din zonă se numără stația de autobuz Costache Negruzzi, aflată la o plimbare de aproape 5 minute.

    Informații importante

    Check-in: de la 15:00 până la 23:00
    Check-out: de la 07:00 până la 12:00

    Opțiuni de cameră la Casa Vultur Villa Sighişoara

    Facilitățile de baie includ, de asemenea, o toaletă separată și un duș. Băile includ, de asemenea, un uscător de păr și prosoape de baie pentru un confort sporit.

    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    Casa Vultur Villa Sighişoara Exterior foto Casa Vultur Villa Sighişoara Bucătărie foto Casa Vultur Villa Sighişoara Facilități foto Casa Vultur Villa Sighişoara Cameră foto Casa Vultur Villa Sighişoara Bucătărie foto Casa Vultur Villa Sighişoara Din apropiere foto Casa Vultur Villa Sighişoara Cameră foto Casa Vultur Villa Sighişoara Facilități foto Casa Vultur Villa Sighişoara Facilități foto Casa Vultur Villa Sighişoara Facilități foto
    Casă cu 2 dormitoare

    Dimensiune: 110 m²

    Tip de pat: 1 Pat king-size și 1 Canapea

    Mai multe informații +

    Locația Casa Vultur Villa Sighişoara

    Atracții
    Restaurante excelente
    Transport

    Recenzii ale oaspeților despre Casa Vultur Villa Sighişoara

    Aici puteți găsi recenzii verificate pe care utilizatorii noștri le-au postat pe acest site.

    Nu există comentarii încă :(

    Dacă ai stat la acest hotel, te rugăm să ne împărtășești experiența ta.

    Scrieți o recenzie

    Scrieți o recenzie

    Când ați călătorit?

    Punctul dumneavoastră de rating

    Foarte rău
    Excelent

    Datele dumneavoastră

    De unde ești?
    Vă mulțumesc! Vă mulțumim că v-ați făcut timp să ne împărtășiți experiența dumneavoastră. Recenzia dvs. va fi publicată în curând.

    Revizuirea nu a fost trimisă.

    Vă rugăm să încercați din nou.

    Hoteluri recomandate în România

    Întrebări frecvente

    • Casa Vultur Villa are bucătărie?
      Da, la Casa Vultur Villa, este disponibilă o bucătărie complet echipată.
    • Ce repere notabile putem vizita în timpul șederii la vilă?
      Dacă vă cazați la vilă, nu trebuie să ratați principalele puncte de reper din Sighişoara, inclusiv Turnul Frânghierilor, situat la aproximativ 25 de minute de mers pe jos.
    Vă mulțumim pentru abonare
    Monedă
    • USD Dollar american
    • EUR Euro
    • GBP Liră serlină
    • AUD Dolar australian
    • CAD Dolar canadian
    • BRL Real brazilian
    • CNY Yuan renminbi
    • CZK Coroană cehă
    • DKK Coroană daneză
    • HKD Dolar din Hong Kong
    • ILS Sheqel nou israelian
    • JPY Yen japonez
    • MYR Ringgit malaezian
    • NZD Dolar neozeelandez
    • NOK Coronă norvegiană
    • PLN Zlot polonez
    • RON Leu românesc
    • RUB Rublă rusă
    • SAR Rial saudit
    • SGD Dolar singaporez
    • ZAR Rand sud-african
    • KRW Won sud-coreean
    • SEK Coroană svedeză
    • CHF Franc elvețian
    • TRY Liră turcească
    • UAH Hryvnia ukrainian
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Baht tailandez
    Selectați limba
    Verificați cele mai bune tarife disponibile
    Introduceți datele dvs. pentru a vedea prețurile
    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    Casa Vultur Villa Sighişoara